Ankara | Çankaya
BİZE ULAŞIN 0534 966 28 18

Sanal Ofis

Sanal Ofis

Sanal Ofis; Günümüz Şartlarında İş Geliştirme ve Projelendirme Kapsamında En İdeal ve Masrafsız Ofis Seçeneğidir. Birçok Masraftan ve Zaman Kaybından Sizi Kurtarır, Pek Çok Avantajı Size Sunar

* Anında işinize başlarsınız.
* Profesyonel sekreterlerimiz size gelen telefonları anında cevaplar, firma isminiz ile karşılar ofiste iseniz masanıza dışarıda iseniz cep telefonunuza aktarır ve anında size bilgi verir.
* Ankara’nın en prestijli iş adresini yasal adres olarak temin edebilirsiniz, kartvizit ve antetli kağıtlarınıza gönül rahatlığı ile bastırabilirsiniz.
* Kargo ve resmi evraklarınız şirketiniz adına teslim alınır ve sizi telefon ve mail yordamıyla anında bilgilendirir.
* İdari işleri düşünmek için enerji kaybetmezsiniz.
* Kolay bütçeleme. Kira aidat, personel, stopaj, elektrik, ısınma vb. masraflar yok. Sadece kira ve ödersiniz.

Statü : Sanal Ofis
Toplantı Odası : Hayır
Sekreter: Evet
Ofis Kullanımı: Hayır
Yasal Adres: Evet
Fax & Telefon : Evet

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur?